Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dotroll hogy engedheti meg...

Dotroll hogy engedheti meg magának?

Figyelt kérdés

Velük kapcsolatosan érdekelnének tapasztalatok! Egy éve üzemeltetek egy webshopot, hálistennek eddig nem volt túl sok gondom vele, eddig kétszer! A második jelen esetben most történt! Természetesen szombat reggel, ügyfélszolgálat pedig nincs hétvégén! Sőt, ahogy olvastam, ünnepek alatt sem lesz nagyon! Kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ilyenkor mi van? Online világban úgy tudom se hétvége , sem ünnepnap....Jelenleg elérhetetlen a webhsopom szerverhiba miatt, sem rendelni nem tudnak, sem a meglévőket nem tudom csekkolni, belépni sem tudok!

Minden esetben meg kell várni míg hétfőn bemennek , megisszák a reggeli kávét és majd utána foglalkoznak a hibajeggyel?Ezt hogy engedhetik meg maguknak? hogy nincs 0-24 support? Múltkor pedig 13 darab átirányítás került a honlapomra, ezt is hozzájuk belépve tudtam csekkolni, akkor is várnom kellett a reggeli kávé elfogyasztáásig....Tapasztalat? Menjek másik szolgáltatóhoz? Kit ajánlotok?



2019. dec. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nincs 0-24 support?"

Van, csak gondolom úgy voltál vele mint a felhasználó általában, miért fizetnél plusz szolgáltatásért. Amúgy egy olcsó domain\tárhelyszolgáltatóról beszélünk, ha tartanának elég alkalmazottat nem lennének olcsók, de nem a minőség\megbízhatóság érdekelt amikor őket választottad hanem az ár, döbbenetes lehet, de ennek általában ez a vége.

2019. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy amikor náluk hoztál letre domaint, elfogadtad a szerződésben foglaltakat
2019. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
63%
Szerintem nincs velük semmi gond, facebook-on azonnal válaszolnak, és segítenek... Jelenleg én vezetem a legnagyobb P!nk híroldalt, és eddig csak 2x volt, hogy pár perce leállt szerverhiba miatt, de semmi károm nem lett belőle.
2020. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!