Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a notebookom baja?

Mi lehet a notebookom baja?

Figyelt kérdés

HP 6715b


Este normálisan működött még, elaludtam mellette, mikor felébredtem hajnalban, már le volt állva. Akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Most akartam újból beindítani, de nem reagál semmit.


Eddig annyi problémám volt vele, hogy a tápkábel mozgott a gép csatlakozójában, és néha, amikor rosszul érintkezett, nem kapott áramot a gép, de ezt kiküszöböltem azzal, hogy éppen csak egy kicsit feszítettem a kábelt, hogy fixen álljon.

Lehet, hogy a táppal van probléma?


2010. júl. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozgasd még a kábelt(ja és ha garanciális hiba, és van is rá garancia rá, akkor midneképp javíttasd meg), de az is leet, hogy a táppal van baj.
2010. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja, hogy nonstop járatod?


akkor meg is érdemled hogy kinyiffant a tápod. Legközelebb vegyél szervergépet, azokat lehet járatni évekig is, mert úgy és arra a feladatra vannak tervezve.

2010. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy éjjel nappal jár? Én arra gondoltam, hogy csak most, max. egyszer kétszer hagyod éjszakára. A laptop nem arra való, erre a célra ott a szervergép...


első

2010. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem megy éjjel-nappal, csak elaludtam és úgy maradt. Félévente egyszer azt hiszem ez belefér.


A probléma megoldódott. Köszi a válaszokat.

Nem kellett új tápot vennem, és ki se kellett cserélni a régit.

2010. júl. 20. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!