Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Projektornál a vezeték nélküli...

Projektornál a vezeték nélküli képátvitel esetében miért nem működik a képernyő megkettőzése (kiterjesztés)? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Vettem egy projektort (Epson EB-W42) és vezeték nélküli (wifis) képátvitel használom. Minden működik, kivéve az, hogy ha ki akarom terjeszteni a képernyőt (windows logó+p ->kiterjesztés), akkor nem jelenik meg a másodlagos kijelző, hanem minden marad az elsődleges képernyőn. Gyakorlatilag a kiterjesztés nem működik. A projektor ugyanazt mutatja, mint a laptop. Miért?

2019. dec. 2. 12:51
 1/8 Derwer ***** válasza:
100%

Pontosan mivel is viszed át a képet wifin?

ChromeCast? az csak klónozni tud.

Mirecast? annak mennie kellene.

Egy a pojektorban lévő valamivel? Valószínűleg az is csak klónozni tud.

2019. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iProjection alkalmazás segítségével.
2019. dec. 2. 14:01
 3/8 Derwer ***** válasza:
100%

Ez az app csak ezt tudja, nem tudja amit szeretnél.

Ahhoz egy mirecast adapter kell.

2019. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Derwer ***** válasza:
100%
És kompatibilis gép is, ami szintén tudja.
2019. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudsz egy jó miracast adaptert? Hol lehet megnézni azt, hogy laptop tudja-e a miracastot?
2019. dec. 2. 14:29
 6/8 Derwer ***** válasza:
100%

Nekem van a TVmben ,amivel sok gond volt. Azóta vettem egy Microsoftosat, az teljesen stabil, remek.

[link]


Hogy a gép támogatja-e: asszem CPU függő. vagy WIFI kártya. sose tudom. Típus+mirecast a google-be és kiderül hamar. (a legtöbb mobiltelefon is tudni fogja)

2019. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kell, hogy legyen wifi a projektorban a működéséhez?
2019. dec. 2. 14:37
 8/8 Derwer ***** válasza:
100%

Nem, nem kell. Egy mirecast adapternek egy HDMI port kell, meg USBs áram ellátás.

Bármelyik monitor, TV, Projektor, stb felokosítható vele.

2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!