Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Help!

Mi történhetett? Help!

Figyelt kérdés
Van egy Gigabyte HD4850-es videókártyám és éreztem hogy a memóriák alatt nagyon forró ezért a régi processzorhűtőmet(rézmagos) közelebb akartam tenni de véletlen hozzáért a videókártya aljához és szikrázott egy nagyon ezután lefagyott a gép. Újraindítottam most rendesen működik de nem tudom mi okozhatta :S
2010. júl. 19. 08:42
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Te tényleg olyan hülye vagy, nem áramtalanított állapotban szereled a géped !?
2010. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak közelebb akartam tenni a hűtőt de ha úgy teszem oda áramtalanított állapotban csináltam volna és azután kapcsolom be a gépet ugyanez lett volna...
2010. júl. 19. 09:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak baleset volt hogy hozzért egy egyszerű hűtőröl nem gondoltam volna hogy ilyesmit csinál ilyen még sohasem történt velem...
2010. júl. 19. 09:37
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

És mit gondolsz a gép indulásánál a POST (Power On Seft Test) mire való?

Többek között, ha zárlat van "kicsit" nagyobb eséllyel nem engedi elindulni a gépet, a többi hardverelem károsodásának megakadályozása érdekében.

Viszont ahogy te csináltad, nem csak a vagyoni kár esélyét növelted meg, hanem a testi épségedet is veszélyeztetted.

2010. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem elég hülye voltam :S De hála nme lett nekem se bajom se a videókártyának.
2010. júl. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!