Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szakad meg az internet?

Miért szakad meg az internet?

Figyelt kérdés
ADSL internetem van, router csatlakoztatva, ha csörög a vezetékes, megszakad, és amíg le nem rakom nem tudok netezni, régóta csinálja... mi lehet a probléma?
2010. júl. 18. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor csinál az Adsl ha szakszerűtlenül van szerelve . Kell a géped előtt lennie egy szűrőnek,splitternek. Ez egy kb gyufásdoboz méretű szürke kis doboz ,3 bemenettel .Van ilyened ?
2010. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azért, mert erősen fúj a szél, és rángatja az oszlopokon levő vezetékeket. Mivel mozognak, állandóan változnak a villamosságtani tulajdonságai a kábeleknek. Az ellenállás változatlan, mivel nem szakad meg, azonban kapacitás, induktivitás és párhuzamos vezetése igen, mivel nem egyenáramot, hanem váltakozó, impulzusjeleket visznek át.
2010. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem meg sokat ittál.

van a telefonnál, onnét jön egy kábel géphez, routerbe

2010. júl. 18. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le a szűrőt, csak az lehet a hibás.
2010. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!