Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell beállítani azt,...

Hogy kell beállítani azt, hogy ne tudjanak rákeresni a pofilomra?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elérni, hogy akik nem az ismerőseim azok ne tudjanak rákeresni a pofilomra a'nélkül, hogy letiltanék valakit is. Lehetséges egyáltalán?

2019. okt. 30. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hol, miben?

Facebook? Messenger? Skype?

2019. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, régen volt erre lehetség, de megszüntették
2019. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Törrlöd, aztán kereshetik.
2019. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom egyre gondolunk-e, de én olyanról tudok, hogy a keresőmotorok elől lehet elrejteni a profilodat. Tehát ha XY beírja a Google-be a neved, nem dobja ki a találatok között a te profilod.


[link]

Szeretnéd, hogy a Facebookon kívüli keresőmotorok hivatkozást jeleníthessenek meg a profilodra? -> NEM

2020. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Ezen logika mentén azt is tiltsad meg, hogy te sem tudsz ismeretlen profilt megnyitni!

Ha nem akarod, hogy ismeretlenek nézegessék profilod, akkor akadályozzad meg, hogy ugyanezt te is megtehesd.


Az "eddig sem csináltam" az a múlt, nem pedig biztosíték a jövőre.

2020. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!