Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen előnyei és...

Szerintetek milyen előnyei és hátrányai vannak az egyes op. Rendszereknek?

Figyelt kérdés

Helló!!

Felröppent az a hír, hogy a windows 8 1-1,5 év múlva már ki is jön. És elképesztő újítások lesznek benne. Engem az érdekelne, hogyha összelehetne hozni egy operációs rendszert, akkor ti hogyan képzelitek el. Előnyei, hátrányai, hogyan képzeled el a jövőt róla.


2010. júl. 16. 22:06
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Hát kimondottan engem marhára nem érdekel, hogy milyen csili-vili parasztvakító kacatokkal tömik tele.

Egy dolog viszont marhára érdekel:

MŰKÖDJÖN !!! MÉGHOZZÁ BETON STABILAN !!!!!!!

2010. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"...ti hogyan képzelitek el?"

Én is próbáltam már elképzelni, aztán megláttam az Ubuntu-t, és többé már nem kellett képzelődnöm, ha egy fullos op-rendszert akarok.

2010. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én úgy képzelem ez mint az xp-t csak stabilabban...


uccsónak: ubuntut én nem tuttam felrakni mert nem tudtam hogy kell csinálni neki a partíciókat hogy cserehely meg mittomén, de most olvasgattam és lehet hogy újra megpróbálom mert a 10-es live része eléggé bejött :D

2010. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az, hogy ma jórészt mindenki windózt használ azért van, mert a Bill Gates bácsi túlzásba vitte a reklámozást. Nem tom milyen lenne a világ, ha minden háztartásban egy Apple gép lenne vagy sima PC Linuxal, de akkor is szidnánk azt amit használunk. A windóz az XP-ig szar volt, bármi hiba volt, meg sem próbálta megoldani. Az XP is szar, de fejlődés volt, a Vista zsákutca, a Win7-nél pedig már látható a javulás, de az se egy Teréz anya. A Win8-nál már én is leszarom, hogy hogyan fog kinézni, csak működjön, ne kelljen állandóan újratelepíteni, mert felette saját magát.
2010. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÉS, az szerintetek felesleges, hogy a win8, érzékeli a jelenlétedet? És, például ha elnézel, vagy elfordulsz, akkor elkezd baromkondi. Én olyat hallottam, hogyha mozgatod a fejet, a felugró ablakok is veled mozognak. Bár ez szerintem hülyeség. Mert mire elmozdítod a fejed, utána érzékeli a gép, és csak utána viszi arrébb a felugró ablakokat. Meg egy idő után tuti, hogy idegesítővé válik.
2010. júl. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!