Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy erős gépet, tv-t...

Vulpeti kérdése:

Vettem egy erős gépet, tv-t használok monitornak (Qled-samsung, eddig is azt használtam) és AKAD még a Counter Strike is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gép: i7-8700 , nzxt vízhűtés, asus rog strix alaplap, 16 giga memória, nvidia gtx 1070 Ti, 2 Tb HDD, 250 giga SSD.

2019. okt. 13. 11:53
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Van játék mód valahol a beállításokban. (Az én Samsung Smart TV -be legalábbis van). Az elvileg csökkenti az Input laggot.


Amúgy egy ilyen konfig már egy 144 Hz -es G-sync -es monitorért kiált. ;)

2019. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Energiagazdálkodási sémából a max sebességűt válaszd, és ellenőrizd, hogy a minimum cpu sebesség is 100%
2019. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gyakorlatilag a hdmi kábel az alap lapba volt véletlenül csatlakoztatva, át tettem a videokartyaba és minden gyönyörűen fut. Köszönöm
2019. okt. 14. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!