Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a billentyűkkel...

Hogyan tudom a billentyűkkel kezelni a gépet?

Figyelt kérdés
Mac gépem van és arra vagyok kiváncsi, hogy egér nélkül hogyan lehet kezelni. P.l.hogyan tudok mást megnyitni, mint az internetet, meg hogyan tudok ezárni valamit, ha megnyitottam a billenytűzettel. De mást is lehet írni. Meg kérlek azt is írjátok, hogy ezek a gombok f1-től f15-ig mire valók. Válaszotokat előre is köszönöm. Kérlek csak értelmes dolgokat és ne hülyeségeket írjatok.
2010. júl. 15. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

az egeres billenytűzetes dolgot nemtudom.bocsi:)

de az f1-f15 ig annyit tudok hogy:

f1-általában a súgó

f5-oldal frissítése

f11-az oldal "megnagyobbítása"

jah és amúgy a programtól,oldaltól függ hogy mire tudod őket használni!

ennyit tudok

remélem segítettem valamit

2010. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Windowsban alt+ az aláhúzott betű a fenti menükben (pl. F a File menü) behozza azt a menüt. Illetve az ablakokban odaugrik ahol olyat talál, amiben az a betű volt aláhúzva amit megnyomtál. Space-el jelölöd be a pipákat, enter az autómatikusan az alapértelmezett gombot nyomja meg (általában OK).... Ez windowsban és linuxban is így működik, tehát szerintem Mac-on is így fog...
2010. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. A mac máshogy működik. De műár pá billenxtűre rá jöttem. Csak azt nem tudom, hogy a táblák között, amiket a firefoxban megnyitok hogy lehet közlekedni, meg az azstalra hogyan lehet eljutni. De a menüket, mint a file is meg kéne nyitni. Máshogy működik, mint a windows.
2010. júl. 15. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ctrl+Tab a Firefoxban. A többit nem tudom.

[link]

2010. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de a mac-nél nem ctrl működik, hanem ez az alma jel. És már kipróbáltam, de semmi. Már csak az kell, hogy a firefoyban hogyan tudok váltani a táblák között, mert ez a alma jel és t az új tábla és az alma jel és w a bezárás. De váltani kéne.
2010. júl. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!