Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképezőgépről hányszor...

Fényképezőgépről hányszor lehet fényképeket/kb 100 db. /átimportálni pc-re? /Windows 7/

Figyelt kérdés
Egyszer átimportáltam,sikerült,de másodszor már azt mondta a pc,hogy az eszközön nincsenek új képek és videók!Ezt azért akartam,mert az elsőt kitöröltem a pc-ről,mert nem oda került ahova akartam,nem vagyok nagy szakértő abban,hogy tovább rakosgassam.
2019. szept. 2. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az importálás mozgatást jelent, akkor egyszer. Esetleg valamilyen recovery programmal visszanyerhetők még az eredeti fájlok.
2019. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom milyen fényképeződ van és mi a szoftver stb., de jellemzően vagy úgy jelenik meg a fényképez a saját gépen mint meghajtó (pendrive szerűen) , vagy média eszköz. Másold át manuálisan,ha máshogy nem megy.

A gond szerintem az,hogy a program eltárolta a másolt fájlok nevét valahol és ezért már azokat kihagyja. Ha ez egy fájlban van tárolva (esetleg rejtett fájlban) ott ahonnan kitörölted a képeket,akkor ezt letörölve megoldás lehet, de ez csak egy ötlet, én jobb szeretem magam másolgatni.

2019. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
414213562373095048802 x
2019. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok,persze elsőnek is igaza lehet.., meg kell nézni a fényképezőn megmaradtak-e.
2019. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1,2-es válaszát köszönöm.Canon PowerShot A560 digitális fényképezőgépem van.Az importálás szó egy ablakban jelent meg,miután az usb kapcsolat létrejött a pc és a fényk.gép között.Az átvitel után a fényképezőgépen megmaradt az összes fénykép,mivel volt egy olyan kérdés,hogy az átvitel után törlődjenek -e a fényképezőről a képek,én bejelöltem,hogy maradjanak meg a képek.Mégegyszer köszönöm a válaszokat.További szebb napot kivánok.
2019. szept. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!