Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A virtuális vagy a valódi...

A virtuális vagy a valódi világot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
És mi az előnye/hátránya a fentieknek?

2019. aug. 30. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

van amit az egyikben, van amit a másikban szeretek


a való életben nem szeretem az erőszakot, a durvulást, nem is ölnék szívesen és hasonlók, míg virtuális valóságban megesik, hogy élvezem ezeket a dolgokat (de legtöbb esetben inkább healer karakterrel vagyok, nem a hentelős fajta)


hobbi szinten foglalkozom játékfejlesztéssel VR része is lesz több projektemnek, az ilyen fajta virtuális valóság ahol szó szerint "ott érzed magadat benne", elég durva tud lenni, mivel az emberek fogékonyabbak erre, emiatt sok tanulási lehetőséget rejt magában


a virtuális és a valódi világ mellett ott van még a kiterjesztett valóság is, ami szintén elég jó opciókat rejt magában

2019. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főleg a sikerélményekre gondoltam. A játékokban könnyebb sikert elérni, meggazdagodni, mint a valóságban. Van, akinek ez is szempont?
2019. aug. 30. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a való életben is elég jó sikereim vannak és a játékokban is
2019. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!