Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki klánba játszik egy játékot? Megéri-e a vezető hülye szabályait betartani, úgy, hogy neked semmi beleszólásod nincs a klán életbe?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inkább ilyen vitaindító kérdés, de kérlek titeket, hogy normális keretek között.


Ha valaki tud valami jó fórumot ahol a kérdést feltehetem szóljon.


Kiegészítés és személyes vélemény:

Szóval kb 1 éve vagyok egy CSGo R6S stb klánba, és egyre inkább kezdem megutálni a környezetet.

Van pár srác akivel jóban vagyok ott de ők ha kilépnék nem játszanának velem mivel tilos klánon kívüli emberrel játszani XD.


Szóval kilépni meg azért akarok mert néztem pár streamert akik szerint teljesen felesleges klánba játszani.Meg átírni a neved, hogy a klánod neve benne van úgy, hogy nem mentek versenyre.

llletve buta szabályokat betartani, úgy, hogy neked semmi beleszólási jogod nincsen a klán életébe. Van egy vezető aki egyszemélyes diktátor és be kell tartani a megjegyzem felesleges szabályokat, pl: tilos klánon kívül játszani, kötelező név stb.

Mellesleg szinte hetente van valami baja a klánvezetőnek és kitesz jó játékosakat akik megmondják a véleményüket, hogy mi nem tetszik nekik.

Pár klántársammal dumáltam erről a szituról szerintük minden jó ahogy van.


Szerintem tök érdekes téma a klánokról vélemények?



#játék #vita #klán #online vita
2019. aug. 29. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen,. . .az élet nagy problémái. 🤣🤣
2019. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A klán, ami en vagy ezek szerint szar. Nem érdemes benne maradni.
2019. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jó klánban megéri lenni, viszont egy xarban amiben nem érzed jól magadat, vagy nem értesz egyet a szabályokkal abban nem!


én anno wowoztam sok klánban voltam, voltam top1 és kis pár emberes klánokban is

a hülye szabályok, tapasztalatlan/idióta vezetők általában rövid ideig tudták fenntartani az érdeklődésemet, pont addig amíg ezekre rájöttem


viszont voltam elég jó barátságos klánokban ahol sokat segítettünk egymásnak, mivel elég kulcs embert töltöttem be több klánban (aktív és jó játékos voltam), emiatt elég nagy hatással tudtam lenni a vezetőségre, sőt van ahol közéjük tartoztam

normális embereknek eltudod magyarázni normális érvekkel miket szeretnél változtatást, viszont azt is figyelembe kell venned, hogy nem TE és az egyéni dolgok dominálnak, hanem a klán érdeke

tehát ha a vezető csak 10-től tud jönni játszani, akkor hülyeség az, hogy 10 előtt nincs klán játék (esetleg wowban raid)

egy normális vezető normális szabályokat hoz ami a klán fejlődését segítik elő és nem diktátor módjára uralkodni akar az emberek fölött

2019. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok magatoknak olyat ami tetszik
2019. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat ment a zöld pacsi


Köszi a saját tapasztalatokat :)

Ebben igazad van ha normális vezető normális keretek között hoz szabályokat akkor az jó

De van az a nemnormális szabály h tilos klánon kívül játszani, amit sokszor megszegek mert miért ne játszak azzal akivel akarok

ezért sajnos elveszíteném pár haverom mert ők tuti nem akarnak kilépni és félnek is h kirúgják :(


Jöhetnek még

2019. aug. 29. 14:12
 6/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Én a wowban voltam klánokban. Azt tapasztaltam, hogy ahol igazából több ember a vezető azok működtek jól. Egyikünk pl. a hardcore raiderek érdekeit védte, a másik a kezdőkét, a harmadik a pvp orientáltságú tagokét... ... ...

Így mindenkinek volt event hetente amit szeretett, mindenki megtalálta a számítását.


Amúgy a klán kevés kivételtől eltekintve -- akik pénz keresnek a játékokkal ezért van ütemterv és kicsit munka jellegű a dolog, mivel ez nem legális ezért a titoktartás is lényegessé válik meg minden ilyen -- azért van hogy legyen egy közösség amiben jól érzed magad, van társaságod. Ha ez nem így van lépj ki belőle.

2019. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!