Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy működjön?

Mit kell tennem, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a BeamNG-t egy mediafire-es oldalról, majd kihúztam az asztalra, kicsomagoltam ugyan ide. Amikor megnyitom a mappában lévő játékot, akkor felugrik egy olyan kérdés hogy biztos vagy e ebben? Majd amikor rámegyek hogy igen, ezt írja: a felhasználói mappában lévő összes tartalom átkerült a (z) mappába. Mit tegyek?

2019. aug. 12. 14:53
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Töröld, mielőtt vírusos lesz a géped!

Nézd meg honnan töltötted le!!!

Ne a képet nézd, amit látsz, hanem a címet!

Sok vírusos oldal másolja le a mediafire külsőségeit, de ez azonnal észrevehető abból, hogy a címben (http) nem a mediafire pont com szerepel, hanem teljesen más.


Operában a letöltési előzményeknél pl. látható a letöltési cím, így azonnal kiderül honnan is töltötted.

2019. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!