Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of Duty : Modern Warfare...

Call of Duty : Modern Warfare 2 Singla Player játékban hogyan lehet kamatoztatni a begyűjtött laptopokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értlek kamatoztatni nem lehet!!!Keresni kell őket álltalában elhagyatott helyeken.
2010. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire jók...?
2010. júl. 19. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem szedsz fel egyet se akkor ha végigviszed az lesz kiírva h 50%-ra teljesítetted a gamet.viszont ha felszeded azeket a notbookokat akkor nől a teljesített játék százaléka.Ha mindet megszerzed akkor lesz 100%-ra végigvíve.
2010. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Semmi értelme. Én is bőségesen gyűjtöttem és rájöttem (meg fórumon utánna olvastam), hogy bizony sem extra fegyvert, pályát, vagy opciót nem kapsz ha mindet begyűjtöd. :/
2010. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
am hát jah.ezzel csak hosszítod a rövid singleplayert.csak a %-od arány fog nőni.
2010. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OMG ... akkor a cod4-ben sokkal rendesebben meg volt csinálva...
2010. júl. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!