Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Vezérlőpult >> Beszéd...

A Vezérlőpult >> Beszéd panelnél miért csak a szövegfelolvasás választható lehetőség van?

Figyelt kérdés
Be szeretném állítani a mikrofonomat, mert valami nem működik benne. (msn-en nem lehet engem hallani, miközben minden a hangerő szabályozó helyesen van beállítva és a mikrofon csatlakozója is a megfelelő helyre van dugva)
2010. júl. 12. 15:12
 1/5 Oberle Gábor ***** válasza:
Ne a Beszéd-nél keresd a beállításokat, hanem a Hang-nál vagy Hangeszközök-nél! Ott pedig a Felvétel vagy Felvételi eszközök az érdekes. De ezeket elvileg könnyen elérheted, ha az óránál (windows tálca, jobb alsó sarok) lévő kis hangszóró ikonra kattintasz jobb gombbal vagy kétszer bal gombbal. A Felvétel-nél keresd természetesen a Mikrofon-t, de mindenképpen legyen bedugva az, amit használni akarsz és úgy próbáld beállítani!
2010. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet, és idáig jutottam: [link]


Vagyis a bekeretezett rész (miután belebeszélek, visszajátssza a hangot) sehogy sem működik.

2010. júl. 12. 20:31
 3/5 Oberle Gábor ***** válasza:
Nincs lenémítva a hangtulajdonságoknál a mikrofon? Vagy nincs ON/OFF kapcsoló a mikrofonon és nem kapcsoltad be? Esetleg kevés a hangerő.
2010. júl. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az rendben van
2010. júl. 13. 20:08
 5/5 Oberle Gábor ***** válasza:
Ha a mikrofonod jó, akkor a másik oldalon van valami hiba, vagyis annál, aki beszélgetni akar veled. Ha minden jó és nem hallanak téged, akkor csak a másik oldalon lehet a hiba.
2010. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!