Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális ára...

Mennyi lenne az ideális ára egy 2éves használt sz. gépnek, aminek az adatlapját 2hónapja cserélték ki, billentyűvel, egérrel, hangfalakkal, monitorral és egy sz. gépes asztallal?

Figyelt kérdés
Szeretném, eladni.Én 130-ra gondoltam, de azt sokallják.Így nem tudom, hogy mi lenne a reális ár.Xp-s, és van rajta vírusíró is.Vagy ha lenne ötlet h mit csináljak vele, szívesen veszem.Komoly válaszok érdekelnek.Köszönöm!
2008. nov. 14. 15:44
 1/5 anonim válasza:
A gép pontos paramétereit ird le, ezek nélkül nem lehet megitélni az értékét. Milyen a monitor? Mekkora a gép memoria, mik vannak benne? Mi a pontos tipusa?
2008. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samtron a monitor, de régi fajta.Van dvd író, megmindenféle program a gépen, képszerkesztőtől kezdve, az összes szöveszerkesztő.Meg ilyenek.1gigás a memóriája.mást nem tudok róla
2008. nov. 14. 16:49
 3/5 Hintalow ***** válasza:

Ez még mindig meglehetősen kevés.

50.000 Ft -nál többet nem érdemes adni érte.

Igazándiból jelenleg a kb fél éve összerakott 100.000Ft értékű gép ma már csak a felét éri. Az általad leírt pedig kettő éves, ha jól értelmezem egy sampo képcsöves monitor van hozzá, ami szintén elég elavult.

Az pedig, hogy mi van rajta nem mérvadó, ha csak nem adják oda a rajta található programok telepítőlemezeit. Mert ha nem, akkor például mi van ha gallyra megy valamelyik rajta lévő program?

Én azt tanácsolom, hogy kérd ki hozzáértő segítségét, én 130.000Ft -ból olyan gépet rakok össze amin vígan elszalad bármelyik ma divatos játék is, és az ráadásul új gép garral.

2008. nov. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
25 ezernél többet nem kapsz érte sehol.
2008. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira jo gep, h ne add el! Foleg igy, hogy mindenfele szovegszerkeszto is van rajta! XD
2009. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!