Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul (penzbe) egy...

Mennyibe kerul (penzbe) egy operacios rendszer telepitese? Windows 7, ha ez szamit.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

tízest elkérnek az ilyenektől, akik GUI módban, lépésről lépésre sem bírják feltelepíteni :P


nem vicc, hülye emberekből él mindenki!

2010. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszolóval egyet értek.


Amúgy meg nem igaz nem megy.. Oly egyszerű! :)

2010. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
figyelj, ha egy vírusírtás 15 ezerbe kerül.. akkor ez szerinted mennyi lehet? :O
2010. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Birom, hogy egybol azt mondjatok a masikra,hogy tokeletlen anelkul,hogy tudnatok rola valamit.Akinek fel kell rakjam az mar idosebb, o nem kapott 10-12 eves koraban gepet, hogy egesz nap az elott uljon, es most sincs ideje erre mivel 3 gyerek apja es matek tanar.Es szerintem o is tudna toletek olyant kerdezni amitol segghulyenek erzitek magatokat...Szal kerek egy ertelmes valaszt
2010. júl. 12. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ők arra gondoltak, hogy ha te beviszed a gépet egy számtech boltba, hogy rakják fel, azok rögtön kihasználják, hogy te ezt nem tudod, és jól lehúznak.

Érted már ? Nem személy szerint szidtak téged vagy mást, hanem a "mesterembereken" botránkoztak meg.

2010. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah mind1, ebbe nem akarok belemenni, csak egy árra lennek kivancsi, vagy hogy kozuletek ki mennyiert csinalna ezt meg egy ismerosnek? Persze nem csak az os telepiteserol lenne szo hanem ami utana kovetkezik.
2010. júl. 12. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem ha ismerosod akkor megcsinalod ingyen. Szivesseg, ki tudja lehet majd o is tehet erted valamit valamikor.
2010. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerviztől függ,lehet 10 ezer forint de lehet jó pár 10 ezer forint is..
2010. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Janemááá!... 8-O


Beszélnek itt előttem hülyeségeket össze-vissza!...


Számtech. boltokban az ilyesminek ÓRADÍJA van, a munkaóra díja 2000-3000 Ft...

Kártyák, merevlemezek, memóriák beszerelése, vírusírtás, op.rendszer telepítés, stb...


Van, ahol ingyen megcsinálják!!!


Én már elég sokszor vittem számtech.boltba javíttatni asztali gépet, notebookot, 1 hónapja a lányom gépét kellett helyrepofozni, mert teljesen becsődölt (új merevlemez kellett az elromlott helyett, új alaplap is kellett, újratelepíteni az op.rendszert), ennek a munkadíja került összesen 4000 Ft-ba!


Ha valahol veszek egy számítógépet, ott eddig még mindig ingyen telepítették fel az op.rendszert is!!! (Nem járt volna hozzá, de ha kérem, megcsinálják és nem kérnek érte pénzt.)


Volt úgy is, hogy házhoz hívtunk ki informatikus szakembert helyrehozni a becsődölt gépet : neki is munkaóradíja volt, ebbe bármi belefér a hardver szereléstől kezdve a programok telepítéséig...

Neki is 3000 Ft volt az óradíja!!!


Kedves Kérdező!

Ha te az ismerősödnek akarsz programot (op.rendszert) telepíteni, akkor 2000-3000 Ft/óránként méltányos összeg lesz...

(Esetleg kérj kevesebbet, mivel nincs bejelentett vállalkozásod és nem tudsz számlát adni.)

2010. júl. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kb 2700 ft-t kertem az egeszert, es vagy 3-4 orat dolgoztam rajta:P
2010. júl. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!