Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WoW Telepítési folyamat?

WoW Telepítési folyamat?

Figyelt kérdés
Először az alap WoW ot aztán patchek majd burning és Wrath of The L.K.?vagy először mind a 3 om és úgy a patchek ? de nekem így nem ment.
2010. júl. 12. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Blizzard Downloaderrel leszeded a teljes telepítőt, utána patcheled :)

Amúgy Alapjáték->TBC->WotLK->patchek.

2010. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elég LK majd Patchelés:)
2010. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

dobozra is rá van írva, hogy BC needed. A BC dobozára meg rá van írva, hogy Main game needed...


-_-''''''''

2010. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pff az csak az accountra...
2010. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11:49 és 11:53 vagyok: Az LK telepítő lemez tartalmazza az alapjátékot,BC-t,és az LK-t egyaránt!A hivatalos szerverekhez viszont kell az z alap, BC,LK játék külön!
2010. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

11:54 csakhogy tudd, LK lemez NEM TARTALMAZZA az alapjátékot és a BC-t!


a többgigás patchet tartalmazza ami a BC-re ráépült, valamint a LK 3.0.1 kiegészítő játékot, a duplarétegű DVD lemezen.


15,7 giga telepítve a teljes játék. Teljesen logikus, BC volt 7 giga, +7 giga LK + 1-2 giga LK utáni patch...

Tanulj már meg számolni!

2010. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Felraktam az alapot és mikor a BC t akartam nem engedte a telepítést hanem már csak az volt hogy Play egyébként mindet eredetibe vettem meg tegnap!Most akkor valaki tud segíteni az vegyen már fel msn re oZzzy21@hotmail.hu
2010. júl. 12. 12:22
 8/17 anonim válasza:

A WotlK DVD-n mind a 3 rajta van, mondjuk a simán meg a BC-n is van egy aktivál lód, azt nem tudom hogy csak WotlK telepítése alatt elkéri e, vagy meglehet adni az account managmenten nem tudom, de max rakd fel így hogy:

sima+bc+wotlk+patchek

2010. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
*kód, a mind a három rajta meg úgy értendő hogy elég berakni a wotlk dvd-t végig fut a telepítés és már csak patchelni kell.
2010. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12:01 - Te neked meg kéne tudni telepíteni...Ha megvan az LK kiegészítő, telepítsd fel, úgy, hogy egyik WoW sincs a gépeden...majd csukd be a szád és rajta lesz a gépeden az egész WoW...
2010. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!