Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo vagy Dell vagy HP?...

Lenovo vagy Dell vagy HP? Mindegyikből a 10,1"-os kijeézőset néztem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

fel tudod fogni mi az a 10 colos kijelző? Elképesztően kicsi! Napi rendszeres internetre nem ajánlott!

Netbooknak hívják, és az a tulajdonsága, hogy kicsi. És ehhez alkalmazkodik a hardwere is, gyenge.


Weboldalak lehívásához tényleg jó, de egy komolyabb Flash, mint egy facebook játék, már nagyon megerőlteti, és belassul.

2010. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem egy ASUS EEEPC 700x nevezetű netbookom van.NAGYON SZAR! 1 lassú.2 hét colos kijelzője van, ami még szarabbá teszi.3. mindezek mellett összesen 2GB szabad hely van rajta, sőt ha rajta van egy XP pl. akk marad 700 megabájt!!

most gondolj bele felrakod az msnt, flash playert, böngészőt, és egy vírusírtót máris villog a tálván a kevés hely maradt a lemezen ablak.KURV*RA idegesítő és ettől még lassab lesz!! NAGYON NEM AJÁNLOM A 15,5" -nál kissebb kijelzőjű laptopokat!!

2010. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*tálcán
2010. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves asus eee700 tulajdonos! miért nem könnyítetted ki a windwos XP-det? nekem ugyanezen a gépen a windows+program files mappa kemény 400 megát foglalt telepítve!


külső 16 gigás pendrive a minimum amit használni kell hozzá állandóan, de akkor az elfoglal egy USB-t

2010. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebbol a kettobol szerintem a Dell mini a megbizhatobb, de ha netbookot akarsz, javasolnam inkabb az Acer Aspire One-t vagy az Msi Windet.
2010. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak is HP részemről. 4 éve van ,új is az lesz! :)
2010. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!