Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez szerintetek?

Mitől lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Teljesen új acer laptop-om van amin Vista Home Premium van és a lényeg az hogy nagyba néztem videókat youtube-on és elakadt a videó képe hang ment ugyanúgy azt felül zárójelben hogy nem válaszol és utána minden videónál ez volt majd bejött ilyen kék halál szerű háttér gyors elszámolt 100%-ig majd bejött ilyen hogy csökkentett mód...stb hogy melyiket választom azt a normál módon volt az enter,megnyomtam azt újraindult és minden bejött rendesen azt mikor töltötte be a tálcán a cuccokat bejött egy kis ablak hogy a windows helyreállt a hiba után csak nem értem hogy miért van ez?Eddig 2x volt ilyen és csak videóknál...aki ért hozzá hogy mitől lehet ez attól várok valami okos választ erre.
2010. júl. 11. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam 3x volt ilyen eddig napi 1x...2x videóknál 1x a hotdog oldalánál.
2010. júl. 11. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerezz windows7, esetleg XP telepítőt, és felejtsd el a Vista-t. Halott dolog, billgécc és a mikorszopsz újabb nagy melléfogása.
2010. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem...és ez biztos a Vista-tól van?Csak mert remélem nem az lenne hogy telepítve lenne az XP azt ugyanez lenne.
2010. júl. 12. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de én láttam olyan vadiúj vistát, hogy kb 3 percig tartott, amig előhozott egy sima fényképet! Én is azt tanácsolom, hogy Xp vagy Win7 !
2010. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalábbis ha sokáig akarod használni a géped és nem akarsz ősz hajszálakat! :)
2010. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzem: az általam ismert összes számtech. nagyker (a normálisabbak) már rég visszavonta a Vista forgalmazását. Esetleg még megpróbálják eladni a raktáron maradtakat. A Vista ugyanolyan bukás, mint annak idején a millenium volt.

De ha felmész az Acer honlapjára, megnézed, hogy milyen rendszert támogat a géped, és olyat telepítesz.

(acer.hu -> szerviz és támogatás -> driver download)

2010. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!