Tekken 5 irásban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Na ide irom mert felülre nem engedi.

Na az a gondom hogy Kiirtam a Tekken 5-öt és Nem müködik.

IRtam Pal-NTSC Verziot és egyik se jön be a NAMCO-tol tovább.és a LEmezen egy KArc Sincs,NERO-val és Alkohol 120-irtam.Tudtok valamit amitöl müködne,már irtam ki játékot és az müködöt.

2010. júl. 11. 20:49
 2/4 anonim válasza:
PAL-t kell, dupla rétegű DVD-re, de van hozzá valami speciális progi, sajna a nevét nem tudom, de ha rákeresel neten tuti találsz valamit. De akár az is lehet a problémája hogy nem elég friss a szoftver a vason, ha van rá pénzed mindenképpen megéri frissíteni.
2010. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az egyrétegűre is ráfér, nem? Am próbáld az IMGburn-el 4x-esen, azzal szokott működni.
2010. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszoakt.

Egy Aschampo nevű iroval szoktam irni és azzal Müködnek a játékok csak a tekken 5-öt nem azzal irtam mert MDF-et nem támogat a progtam de átkonvertámtam ISo-ba és kiirtam Aschampoval és ugy müködöt.

2010. júl. 12. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!