Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom vissza hozni a...

Hogy tudom vissza hozni a letötörölt fájlokat?

Figyelt kérdés
Én egy akkora ba**** vagyok :) az van hogy újra raktam a gépet tegnap és elfelejtettem pár fájlt rárakni pendrive-ra és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám vissza hozni valahogy biztos vissza lehet hozni pl.: naplózással a partíciókon vagy valami csak én ezt olyan pontosan nem tudom ha valaki segítene azt nagyon megköszönném előre is köszi :)
2010. júl. 11. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán ezzel: [link]

De ha újratelepítés történt akkor már nagyon nagy szerencse kell hozzá, mert ha felül lett írva a rendszerfájlokkal, akkor annak annyi. Sőt, ha nem gyors formázást csináltál, kb. már fölösleges is kipróbálni.

2010. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Recuva tényleg nagyon jó, én is azt használom! 100 %-ba visszakeresi a törölt fájlokat, de csak ha még semmit nem irtál felül! Újratelepités után sztem tényleg semmi esélyed sincs - esetleg ha azt a particiót nem bántottad
2010. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van egy nagyon speckó progi, csak elfelejtettem a nevét XD de ha eszembe jut leírom... komolyan :) azzal elvileg 4-5 formázásig visszalehet keresni a fájlokat...
2010. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
készíts időgépet, majd menj vissza időben oda, ahol éppen rakod újra a winfost és pofozd fel magad, aztán utazz vissza a jelenbe és pofozd fel magad, amiért nem oda érkeztél a múltban, amikor még feltehetted volna pendrivera a cuccokat. végezetül heggessz egy újabb időgépet és...
2010. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!