Mac or PC?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz de megoldható. Feltétel új hardveres PC.
2010. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Mac mindenképp!Sokkal biztonságosabb a használata.
2010. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tamasoft ***** válasza:
Ha a pénz nem számít, akkor Mac, egyébként PC. Ha a nyelv nem nem számít, akkor Mac, ha Magyar oprendszeren, Magyar nyelvű programokat szeretnél futtatni, akkor PC. Ha design munkára kell, akkor Mac, egyébként PC.
2010. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
egy mac gép árából 2 ugyanolyan teljesítményparaméterű PC-t vagy notebookot is vehetsz
2010. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
PC+win....Mondjuk inkább csak a játéktámogatottsága miatt.Egyébként lehet,hogy macet vagy linuxos pc-t használnék.
2010. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt is leírhattad volna, hogy mire kell a gép!!!

A Mac biztonságosabb a PC-nél, de (ezt nem kérdezted), a Linux a legbiztonságosabb és minden, ami megy rajta (nem sok)ingyenes. Multimédiás alkalmazásokhoz a Mac nagyon jó. A Linux főleg irodai- és netes használatra jó.

A Windows MINDENRE jó!!!

Mindent könnyen és egyszerűen lehet vele használni!

Ha néha-néha játszani is akarsz, akkor a legjobb a Windows. Vannak jó játékok Mac-re is, de leginkább külföldön szerezhetők be. Linux alatt a játékokat el is lehet felejteni, hacsak nem elégszel meg néhány "gagyi", a ZX-es/Commodore-s játékkal (unaloműzés céljából)!

2010. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Javítom az előttem hozzászólót. Linuxra nem kevés program van, a nyílt forráskódúak száma sem alacsony. Léteznek fizetős programok is én hármat is használok. A játékok wine vagy crossoverpro segítségével sokkal jobban futnak, mint ugyan azon a gépen egy windowsal. Rengeteg windows alkalmazás is tökéletesen fut az előzőleg leírt programokkal. Nem vagyok semmiféle linux marketinges, csupán a tapasztalataimat írtam le.

Azzal valóban megkönnyítenéd a válaszadást, ha leírnád mire kell a gép.

2010. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem csak fel akart dobni egy vita témát.....
2010. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:11

szerintem is!

2010. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pc, mert több mindenre használható
2010. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!