Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kékhalál. Már szétnéztem a...

Kékhalál. Már szétnéztem a neten, itt is de nem találtam választ. Alul folytatom. Szóval?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem egy xp-t.Buherált az biztos,egy fekete kapucnis csaj jelenik meg képnek.Valami Extend Edition Smplicity.


Elkezdtem telepítgetni rá programokat,semmi baj nem volt.

Hang drivert akartam leszedni.Találtam is egyet.

A googlebe a vinyl ac'97 audio drivert írtam és az első 3 találat közül az egyiket letöltöttem.Winrarral kicsomagoltam,ezután váratlanul bejött a kékhalál.

Újraindítottam a gépet rá 1 percre max másfélra újra kékhalál jön be.Eddig 6-9szer indítottam újra és folyamatosan ezt csinálja.

PRóbáltam már csökkentett módban elindítani.

Ilyenkor nem hoz be kékhalált.

A letöltés mappából eltávolítottam a drivert,megnéztem a vezérlőpultban a hangoknál hogy ott a driver ,de azt írja,hogy nem található hangeszköz...

Szóval már nem hiszem hogy a gépen van.


Amúgy a számítógép asztali.


A kékhalálnál a technikai információknál:

" sysaudio.sys- adress és sok szám és betű..


Ha valaki tudja mit tehetek írjon.

Előre köszönöm.

Elnézést a helyesírási hibákért.

Ezt egy másik gépről írtam.


2010. jún. 28. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az extended edition nekem is megvolt az egy SZ@R

dea nézd meg a gépet hogy a vezetékek érintkeznek e mozgasd meg egy kicsit ha meg úgy látod hogy poros akkor érintkező tisztívóval tisztítsd meg

Ha így se jó akkor vagy vírus van a gépeden(ha most telepítetted akkor valószínű hogy nem)vagy nincs más megoldás csak az újratelepítés

Remélem segítettem ezek nekem beváltak(főleg az újratelepítés:D)

2010. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kell buherált Windowst használni?


Nincs itt szó semmilyen vírusról. A sysaudio.sys akad ki. Ez egy alapvető hangdriver, és mivel ismeretlenek belebarmoltak a rendszerbe, ezért fogja magát és kiakad.


Menj fel netre és szedj le egy normális WinXP-t (700 MB-nál nem szabad többnek lennie. Kivéve x64-es, meg a Media Center Edition.). Ahhoz meg adok neked kulcsot, ha kérsz, és soha semmi gondod nem lesz vele.


Aztán ha felraktad és MS Update-n lefrissítetted, utána meg testreszabhatod BricoPackkal meg TweakUI-val, de csak ésszel. Feldobsz mellé egy Kasperskyt, meg még a többit ami neked kell. Ha odafigyelsz telepítésnél, sokáig ki fogja bírni.

2010. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen a valódi kékhalál.

[link]

2010. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!