Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A virusirtom NOD32 hogy tudom...

A virusirtom NOD32 hogy tudom kikeresni evvel a programmal a virusokat es hogy tudom kitorolni oket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 16:45
 1/8 anonim válasza:

1. Használj inkább AVG-t,sokkal jobb.

2. Ellenőrzés,víruskeresés vagy valami ilyesmit keress.

3. Általában nem kitörölni,hanem karanténba helyezni szoktuk őket,ezt a vírusirtó megoldja(legalábbis az AVG igen!)

2010. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi
2010. jún. 23. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a VIPRE vírusirtót ajánlanám.Egyszerű, felhasználóbarát kezelőfelület.Szerintem minden vírusirtónál 1000x-szer jobb, gyorsabb, és keresés/frissítés közben még csak nem is lassítja a gépet.
2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha NOD 32-vel szeretnéld vizsgáltatni, akkor menj a Keresés menüpontra ha jól emlékszem, majd ott Gyors vagy Teljes vizsgálat.A gyors pár percen belül végzi el dolgát, míg a teljes egy teljes vizsgálatot végez.
2010. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha VIPRE-t ki szeretnéd próbálni, akkor itt letöltheted és licencet is kaphatsz itt hozzá: www.vipre.hu
2010. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg karanténba rakja őket általában a virusirtó! De szerintem hagyd a nod-ot, én is azt használom, nagyon jó! Nem véletlen, hogy többek közt a googlemail is azt használja
2010. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, ha talál valamit, úgyis be fogja tenni karanténba. A Tálca jobb alsó sarkában feldobja a vörös kis ablakot, benne a kártevő nevével és azzal, fájl megtisztitva, dög a karanténbe került. Onnan nem okozhat semmi bajt. Hetente egyszer futtasd el a Kézi számítógép ellenőrzést, hogy megnyugodjál.
2010. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek
2010. jún. 24. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!