Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire megbizható a Mostonli...

Mennyire megbizható a Mostonline.hu weboldal?

Figyelt kérdés
Nem nézz ki valami megbizhatónak az oldal.Rendelt már innen valaki?Vélemények?

2018. szept. 30. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
5-ös a megbízhatósági szintje.
2018. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sjudit1983 válasza:
Egy nagy kamu az egész! Nehogy rendelj tőlük!
2018. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nagyat válasza:
Én speciel napi szinten kértem őket, hogy az MPL csomagküldő szolgálat által megadott számot küldjék el, de mindig kitéreő választ kaptam (amikor kaptam) 11 napja várom a csomagot, és kiváncsiságból most megrendeltem újra tegnap. A procedúra ugyanigy kezdődik. Szerintem egy sima adathalász oldal.
2019. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nagyat válasza:
Két rendelésből egy a mai napon megérkezett. A tartalmat még nem láttam, mert nem én vettem át.
2019. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem szeretnél idegeskedni a rendelést követően akkor ne rendelj semmit onnan! Megbízhatatlan csaló cég!!! Nem lehet fel venni velük a kapcsolatot sem. Hiába telefonálna az ember. Persze lehet hogy valakinek megérkezik a csomag amit rendelt, sajnos nekem láncfűrész helyett edénykészletet küldtek... és a nyakamon maradt... nem veszik fel a telefont, nem írnak vissza! Így jártam sajnos.
2021. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pörneki János válasza:
Engem becsaptak, a megrendelt termék nem működik az első reklamáló emailre reagáltak azóta semmi, szerintem átverés az egész, biztosan nem rendelek többet és nem ajánlom senkinek, sőt. Egy nagy tanulság,hogy meg kellett volna néznem a gyakori kérdéseken a véleményeket és a legkisebb negativ megjegyzés után elfelejteni az oldalt . ha valaki ezt elolvassa nyugodtan keressen másik áruházat.
2022. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!