Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 tényleg lopja a...

Windows 10 tényleg lopja a személyes adatokat? Gyorsabb, fagyásmentesebb amúgy, mint win 7?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 09:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
#30 kmspico 100% h virusos de a toolkitben is vannak huncutagok , szal eredeti windowsnál ninds jobb. Amúgy igen nem ártana ezután újratelepíteni a géped mert lehet befészkelte magát jó mélyre. Amúgy jobb lenne ezt privátban folytatni mert túl sokat írtam már így is
2018. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Rendben.

Beszélgessünk privátba.

2018. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 johny85 ***** válasza:
több a szolg. tehát lassabb de a mai gamékhez ez kell +gép
2018. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Mert mindig frissít a win10 és le fagy a gépem, nem tudok semmire se rá kattintani az egérrel, de az egér mozog, sok kék halál.


Frissítés után meg rongálta a merevlemezem teljesítményét, és az ismerősöm ssd-ét egyből ki nyírta.


Win10 néha rongálja a meghajtókat, hogy vegyünk újat megint.


Frissítés előtt minden jó volt.



Múlt héten voltam orvosnál, az orvos win10 használ a laptopján és le fagyot neki, és csak reset segített, az asszisztensnek meg win7 van a gépén, semmi gondja nem volt.



Meg a win10 már fel se teszi nekem a realtek programot, se a videokártyát. Valami szutykot feltesz.



És elég jó gépem van, 4 éves.

2018. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
#34 ha nem eredeti hanem letorrentelt szr akkor nem csoda. Én ilyeneket nem tapasztaltam vele kapcsolatban soha!
2018. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Miért lenne torrentezett?

Microfos oldaláról van. A Vendi fizetett a win10-ért, és mégis lassú neki és kék halált kap. Az orvos is biztos előtelepített win10-t használ, még is lefagyott.


De majd 1x te is sz..psz.

2018. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
#36 3 év alatt egyszer sem de köszi a jó kívánságodat
2018. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

#34 Feltenném ilyenkor a kérdést, hogy vajon tényleg nem-e a felhasználó a hibás? Nem-e az miatt jöttek elő ezek a hibák, mert teszem azt elnyomott valamit? Az esetek többségében mindig kiderül végül, hogy a felhasználó a hibás, csak ezért kérdezem.

Az illesztőprogramról: aki elvárja egy rendszertől, hogy az automatikusan bármilyen illesztőprogramot is felrakjon, annak nagyon erősen javaslom, hogy vegyen MEGBÍZHATÓ forrásból előre összerakott gépet, esetleg brand gépet, vagy bízza meg a hozzá értő ismerősét ezzel és amint kézhez veszi, még csak kíváncsiságból SE turkáljon a beállításaiban, pláne ne a gép belsejében takarítási célzattal. Mindent, még a takarítását is (szoftveresen, hardveresen egyaránt) hozzáértőkre bízza, mert ha nem így tesz, jönnek az említett hibák (is), amikről te olyan felháborodottan beszélsz kedves #34. válaszoló.

Én is voltam már úgy, hogy problémás volt néha a gép, de akkor még nem Win10-em volt egyrészt, másrészt, mindenhonnan összekukázott, eltérő órajelű (valószínűleg eltérő késleltetésű is) memória modulokkal pakoltam tele a gépet meg ki tudja mit gányoltam még. Akkoriban nem igazán értettem még hozzá sajnos.

2018. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
0%

Nagybátyám gépét teljesen tönkre tette a win10, csak kék halál volt, meg a tálca lefagyások.


Én értek a géphez, mindig is én csináltam, sose volt más rendszeren gond.


Szerintem akiknek gondja van a win10-l, azok meg én is hülyék vagyunk Szerinted?


Régen feltette a drivereimet, most már egyiket se teszi fel, pedig a win10-nek fel kellene tennie mert így csinálta meg a microf.....

2018. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Régen ha jó emlékeztem az alaplapom win10-s drivere fent volt az MSI oldalán, de most már csak 8.1.
2018. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!