Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet 2 vírusírtó a gépen?...

Lehet 2 vírusírtó a gépen? Nem fognak "összegabalyodni"?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy ha 2 vírusírtó van a gépen akkor kiütik egymást és olyan lesz mintha 1 se lenne fent. Szeretném letölteni a Kaspersky-t egy kis időre amig normálisan kitisztítja a gépem, de fönt van a NOD32. Ajánlatos lenne leszednem a NOD-ot amig fönt van a másik?
2008. okt. 25. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen kiiktatod a nodot amíg ez lefut akkor nem lessz semmi gubanc bár lehet, h 1-2 nod fájlt is vírusosnak fog látni vagy a karanténból talál vírust, de hosszú távon nem tanácsos eggyütt használni őket.
2008. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2008. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM lehet egyidőben két vírusirtó a gépen.A nodot szedd le,mielőtt a kasperskyvel próbálkozol.De asszem az nem is települ addig,amíg másik vírusirtó is van a gépeden.KI fogja írni,hogy nem hajlandó települni,amíg a másikat le nem szeded.
2008. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. okt. 25. 20:38
 5/7 anonim válasza:
100%
NEM ezt ne csináld én pont ugyan ezt csináltam csak mikor törltem a nodot megmaradt valami fájl másnapra már újra kellet rakni az xp-t mert kiírt vagy 3 hibát..
2009. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én gépemen az ESET Smart Security 7 van telepítve,de nem a Program Files mappába,hanem azon kívülre.És most felszeretném tenni a gépre(Dupla biztonság XD) az Avast-ot és így is fogják ütni egymást?Mert amikor elindítom a telepítést,akkor nem írja ki hogy már van vírusírót a gépen...Szóval szerintem ez azt jelenti hogy akár el is futna egyszerre mind a 2...Nem?
2014. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a NOD32 volt meg, és amikor egy programot telepítettem, hozzzátelepítette az AVG-t, aztán fokozatosan ment szarrá a gép, aztán a végén meg nem lehetett bekapcsolni! (tehát összeomlott)
2014. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!