Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ebay-ről Kaspersky Total...

Ebay-ről Kaspersky Total Security 2018-at?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából az lenne, hogy hogy lehet, hogy kb. 3000 Ft-ért adnak 1 évre 1 gépre licencet, míg nálunk kb 15000-ért adják. Sokkal csábítóbb az Ebay-es ajánlat, azonban nem egészen értem, a leírásában:

"Important: No delivery by post, CD/DVD DISKS OR BOXED products.

Free Shipping Please check the full information in eBay Inbox

Immediately Sent To The e-Mail ✔ Software Download ✔

Activation card delivery by registered post, for extra fee, Please Select Shipping costs £ 20.00"


Az utolsó rész, mit takarhat? Nem az aktiváló kódot küldik el e-mailban, hanem azt postán?

(itt a link: [link]



2017. dec. 27. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vettem már több kulcsot is, nem volt velük baj.


A Kaspersky szerint szürkeimport kulcsok ezek( bármit is takarjon ez), és ha nincs számlád, nincs hivatalos terméktámogatás sem. Könnyen előfordulhat, hogy egyszer aktiválod, utána már nem tudod újratelepíteni, mert az eladó eladta még, másik 5 embernek is. Csak megbízható embertől vegyél, és készülj fel, hogy terméktámogatás nincs, ha van vele valami, értsd, ha véletlen nem használható kulcsot kaptál, így jártál


Általában a fizetés után, az Ebay postádba érkezik a kulcs, nem szoktak szállítani ilyeneket, de ez mindig fel van tüntetve. Csak Mo.-n divat, hogy veszel egy digitális kulcsot, és kipostázzák, egy darab papíron, hogy dagadjon a zsebük :)

2017. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...Itt az van, ha kéred az aktivációs kártyát, 20fontért megkapod. Akkor van 26 fontért programod. Gondolhatod hányan élnek a lehetőséggel.. :)
2017. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül is vettem egy másik árustól, kb 2000 Ft.-ért.

Bár ő a Total Security-t adta elvileg 1 gépre, a kulcs amit küldött az az Internet Security-hez volt jó, de 3 gépre.

Mivel annyira nem létfontosságú a Total Sec. ezért nem panaszoltam az eladóst ebay-en.

2 gépre már fel is raktam az Internet Sec.-et.

2018. jan. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!