Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csak nekem van problémám a...

Csak nekem van problémám a Windows 7 Ultmate-el? Mi ez az új biztonsági szar?

Figyelt kérdés
Nemrég feltettem a Windows 7 Ultimate-t. A gépben van még 1+ winyó, amin képek, adatok, stb. vannak. Az a problémám, hogy mikor innen szeretnék egy képet megnézni, akkor a Win kiírja, hogy nincs megfelelő jogosultságom a kép megtekintéséhez..... Pedig rendszergazdaként vagyok bejelentkezve! Kérlek segítsetek!
2010. máj. 30. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor valamit elállítgattál, régen ne mosztottad meg saját hálózat számára?
2010. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szinte biztos hogy nem állítgattam el semmit! Tehát az a baj, hogy mikor pl. rákattintok egy képre, behozza a képnézegetőt, és középen kiírja, hogy nincs jogosultságom a kívánt tartalom megtekintéséhez......:S:S:S:S:S:S
2010. máj. 30. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel próbálod megnyitni? Jobbklikk rá és "run as administrator" vagy a magyar megfelelője...


Amúgy meg: jobbklikk a meghajtó betűjére, properies, itt Security fül, és megnyomod az Edit gombot. Itt magadnál bejelölöd a Full Controll-t és Ok-t nyomsz. Ezután kb. 10 perc és kész is, minden működni fog.

2010. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beszedtél valami trójait? Az szokott "titkosítani" mindent, képeket, mappákat, még az Intézőt is. Próbáld meg, futtasd le a kémprogi keresőt.
2010. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd le a rootkit fejezetet.

2010. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy korábbi Win7-tel/Vistával tetted fel azokat a képeket? Mert az gyakorlatilag orális szex.
2010. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Microsoft Windows mint olyan, még önmagával sem kompatibilis. Ugyanez van az MS Office-al, egyik se kompatibilis a másikkal, régebbi az újabbal. Meguntam, OpenOffice van a gépemen.
2010. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bittos nem vírusos, hiszen tegnap tettem csak fel, és az 1. dolgom volt a vírusirtó telepítése. Az utolsó komment után jutott eszembe az, hogy lehet az a baja, hogy:

Az WinXP-n valahogy írásvédett lett a fájl, és emiatt itt Win7-en nem lehet megnyitni........ Akkor egy ismerősnél, aki xp-t használ leviszem a winyót, és ott feloldom azokat.... Hátha sikerül.... Megköszönöm a segítséget, ha jó lesz! ;)

2010. máj. 31. 22:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem leírni, hogy csak azok a fájlok csinálják ezt, amelynek mappája sarkában egy kis lakat van! Akkor csak ez a baja... Nem?!
2010. máj. 31. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha látod ezeket a fájlokat az Intézőben, hogy leveszed az írásvédettséget. Kattints a mappára a jobb egérgombbal, Tulajdonságok. Itt töröld az írásvédettséget.
2010. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!