Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendőrséggel érek valamit,...

Rendőrséggel érek valamit, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Szóval..Hosszú lesz,de kérlek olvassátok végig..

Ma reggel feltörték a facebookom, de nem csak ma, hanem múltkor is járt benne valaki. Semmit nem csinált múltkor pusztán abból vettem észre, hogy olyan emberek igazolják vissza hogy ismernek, akiket sosem jelöltem be, valamint kommenteket írogattak a nevemben. Akkor beállítottam a facebookon egy olyat, hogy értesítést kérek ha valaki ismeretlen készülékről jelentkezik be a facebookomba és tovább nem nagyon foglalkoztam vele...És akkor!

Ma jött is egy értesítés hogy ismeretlen eszközt észlelt a FB megnéztem kiírt egy olyat, hogy

Windows PC - Tataháza

Ezt lescreeneltem aztán volt olyan lehetőség, hogy kijelentkezhetek az összes eszközből amin aktív a facebookom rámentem, kijelentkezett még a saját telefonomon is na de amikor meg akartam változtatni a jelszavam már nem tudtam,mert az a valaki aki feltörte megváltoztatta. A barátommal kitaláltuk (telefonon) hogy elkezdünk facen lazán beszélgetni arról hogy rendőrségre megyünk és majd megtudja kivel szórakozik..Mindezt azért mert tudtuk hogy látni fogja 3s gondoltuk megijed..Eltelt kb 10 per mire hívott a barátnőm, hogy az én facebookomból az én nevemben ráírtak hogy már jó a régi jelszavam hívjon fel és mondja meg, különben törli a fiókom. Barátnőm rögtön miutám mi beszéltünk kérdezte hogy ő kicsoda és mi jogon lép be az én facebookomba..

Erre az volt a válasza hogy ő valami Márk, aki észrevette hogy benne van pár ismerőse a facembe de ő nem hagyta hogy lementsék a képeimet és szólt nekik hogy lépjenek ki mert ő ismer engem személyesen és nem fogja hagyni hogy ezt csinálják..

Ez mind szép és jó de ezt ki hiszi el??

Nyilván ő volt aki feltörte csak látta ezt a rendőrös cuccot és megijedt..Le van screenelve az is ahogy a facemből barátnőmnek írt és minden más is..Megéri rendőrségre menni,vagy nem fogják komolyan venni?



2017. aug. 22. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy foglalkoznánk vele. Ha visszakaptad a fiókodat változtasd meg a jelszót és felejtsd el az ügyet.
2017. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes úgy nekifogni, hogy úgyse foglalkoznak vele. Ha nem, akkor még mindig ugyanott vagy, mintha meg se próbáltad volna.


Valószínűleg valami nyomorék stalker, és meg is érdemli, hogy a rendőrök a nyakára nézzenek. Ellenkező esetben legközelebb mással már annak tudatában teszi meg, hogy úgyis megússza. Jelentsd fel, max. nem történik semmi.

2017. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Megváltoztattam,de szerintem a jelszónak mindegy,mert a régit sem hiszem h bárki kitalálta volna..húszezer betűből és számból állt😄

#2 Megpróbálom!❤

2017. aug. 22. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
az én foschbúk fiókomat senki nem tudja feltörni.
2017. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Rendőrséggel semmire nem mész, nem foglalkoznak kiber dolgokkal. Ha be tudsz lépni állíts be kétfaktoros bejelentkezést. A beállítások biztonsági oldalán találod meg.
2017. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tortent valami az ugyben? Nekem is megvaltoztatta egy gyoker, de vissza jutottam
2018. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!