Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Légyszi aki ESET-et (smart...

Légyszi aki ESET-et (smart vagy net) használ írja meg hogy neki is tiltja-e a Csillagpor.hu-t!?

Figyelt kérdés
Jó jó VirusTotal, de próbáljátok meg, jó?!
2017. júl. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, adatvédelmi hiba miatt le van tiltva. Fizetős, Eset Internet Security10 van a gépemen.
2017. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sőt, a Képhost is le van tiltva, nyílván nem véletlenül, mert PETYA zsarolóvírus ott van mindenütt.

[link]

2017. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csillagpor adathalász oldal, azért van letiltva. Ne erőltesd, ha tisztességes a fenntartója, akkor mielőbb intézkedni fog. Ha meg nem, hagyd.
2017. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
=) KÖSZÖNÖM! Majdnem töröltem a céges végpont biztonságot, hogy kipróbáljam az otthoniakkal, persze az nagy bugyutaság lett volna.
2017. júl. 20. 03:28
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez megnyitás NÉLKÜL is betámadott! Az ESET-ben pirosban pompázott a Netbank és tranzakció védelem. Vagyis megfogta az adathalász támadást, de belehótt. Ilyenkor egy megoldás van, le kell cserélni a felületet (Eset Internet Security10). Igen ám, de nem volt meg a licenszlevél, le kellett kérnem. Utána aktiválta, beállítások, megosztás, azóta rendben működik.
2017. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5/5: Aaaz kömény! =)
2017. júl. 22. 04:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Másodszor is bepróbálkozott, jeleztem a cégnek (nemcsak én), be nem jutott. Mire az ESET a teljes felületre termékfrissitést küldött ki.
2017. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!