Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csináltam pár kamu e-mail...

Csináltam pár kamu e-mail címet, amiről közösem poénkodtunk haverokkal, de az egyik kollégám megtudta a jelszót, és zsarol. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval csináltam pár kamu e-mail címet, amiről közösem poénkodtunk haverokkal. A jelszót szándékosan nem tároltam a gépen, hanem a többi jelszóval együtt kinyomtattam és egy lezárt borítékban tartottam. Az egyik kollégám viszont hozzájutott ehhez a listához, amin ugye rajta vannak a saját adataim, meg ezek a kamu adatok is. Nagyon keményen elkezdett zsarolni. Ha kiderülne kirugnának. Ráadásul nem nagyon kell bizonygatni, a főnökök bemundásra is sokmindent elhisznek. Mit mondhatok, hogy kerülhettek egy papírra az én titkos adataim meg ezek az adatok, ha kiderülnének?

Minden ötletet szívesen veszek, csak azt ne hogy miért csináltam ezt. Tudom, hogy hülyeség volt, de már késő. Most megoldás kell.


2010. máj. 19. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Válts munkahelyet!

Ha szarba kerül a zsarolód, ezt a lapot mindenképp ki fogja játszani ellened, akármit is ígérjen, hogy ne vele foglalkozzon a főnököd!


A zsarolónak nincsenek emberi érzései, nem fog megszánni, akármilyen bajba is kerülj. Ez igazán rosszakaró.


házastársadnak mindenképp számolj be erről (fájni fog), hogy vele ne tudjon már zsarolni téged.

2010. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit kér a zsaroló? Pénzt, tárgyat, szexet?


Vedd fel egy ilyen zsarolást a mobiloddal (nem feltünő ha kézben van).

Ha a fenti valamelyikével zsarol, akkor te viszont zsarolhatod, hogy mész a rendőrségre feljelenteni ha téged innen bármi okból kirúgnának, aztán akkor ő is mehet a börtönbe lyuk tágításra. :)

2010. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy ne derüljön ki,töröld ki a kamu leveleid és amin elkülted.
2010. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
zsarold vissza azzal, hogy ő is használta a levelesládát! elvégre nála vannak a jelszavak, nem?
2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szó szerint megetetném vele a listát ha nem én akkor van aki rátudja"beszélni".
2010. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, kend rá az egészet.
2010. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!