Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire biztonságos iskolai,...

Mennyire biztonságos iskolai, könyvtári hálózaton keresztül MSN-re, Hotmail-re bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Ha nem jelölöm be azt, h jegyezze meg a felhasználó nevet és jelszót, attól még valaki, aki ért hozzá, vagy jogosultsága van (mondjuk rendzsergazda) még láthatja?
2010. máj. 12. 17:34
 1/8 anonim válasza:
Én a suliban felléptem MSN-re, de persze nem jelöltem be hogy a nevet és a jelszót megjegyezze, de mégis megjegyezte és nem lehet kitörölni...most ha valaki bekapcsolja azt a gépet mindjárt beadja az MSN-emet...szóval ezek után a véleményem az, hogy egyántalán NEM biztonságos...:(
2010. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt azzal mondjuk nincs gond, mert nem jegyzi meg a gép a jelszót, kipróbáltam, csak az érdekelne, h ennek ellenére, a rendszergazda láthatja e?
2010. máj. 12. 17:51
 3/8 anonim válasza:
nem hiszem, hogy láthatná... 1.voltam
2010. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 czibles ***** válasza:
nem látja, de ha látná is majd pont a te e-mailjeid fogják őt érdekelni.
2010. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozik vele, egyébként meg van rá lehetősége, hogy megfigyeljen, akár anélkül is, hogy tudnál róla. Ha gagyi a rendszer rakj fel egy CCleanert és futtasd, az letöröl elég sok személyes adatot, pl. internet-böngészés, msn.


Ha komolyabb a rendszer, akkor szoftveresen ki van "fagyasztva" a vinyó, pl DeepFreeze-zel.


Ez egy olyan progi, ami képes arra, hogy újraindítás után visszaállítsa a vinyó korábbi tartalmát. Tökmindegy, hogy mit csinálsz vele előzőleg, a következő rendszerindításnál törlődik az általad végrehajtott módosítás.

Ha lenyomod a bal CTRL - bal ALT - bal SHIFT - F6

bill. kombinációt, akkor felugrik a DF ablaka, ha van DF telepítve.


Ebben az esetben egy restart mindent eltüntet.

2010. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezekre a gépekre mi felhasználók, nem rakhatunk fel semmit.:(

A kombinációt kipróbáltam, nem jött elő semmi.:(

Igazából az e-mailjeim, meg MSN, ilyenek biztonsága érdekelne nagyon.

2010. jún. 3. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
nem javasoljom,hogy használja a "msn,e-mail,internet banking,,," ilyen környezetben,internet kávézó,számítógépes szoba és így tovább.Fennáll a valós veszélye annak,hogy ezek a számítógépek megvanak fertozve olyan vírusokal is,amelyek rögzítik a jelszót,és ez vezethet a visszaélésre.
2010. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Annyi az egész,hogy ha firefox van fent akkor nyisd meg a privát böngészést Menj fel az ebuddy.com-ra vagy a meebo.com-ra. És akkor tutti hogy nem jegyez meg semmit.Na de a végén csinálj annyit a biztonság ,hogy törölj minden böngészési adatot. Kivéve az ürlapkitöltési mezőt. Az online msn csodára képes
2010. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!