Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A párom apja kiszurt velem a...

A párom apja kiszurt velem a gépen, ki dobjam a gepet az ablakon vagy van ra egyeb megoldás is?

Figyelt kérdés

Nagyon gonosz apja van a paromnak , ahol tud keresztbe tesz nekunk/ nekem.

Egy nagyon fontos dolumentumom van a gépen a házukban , de az apja direkt megváltoztatta a jelszót , es most el ment kulfoldre nyaralni . Felhívtuk es azt mondta nem érdekli, nem adja meg, igy jártunk . A regi jelszót tudom, az újat nem bírjuk ki talalni. Egy régi egyszerű geprol van szó, Windows .

Nincs valamilyen módszer arra hogy belépjek a gépbe , vagy uj felhasználót csináljak ? Az is segítség lenne! Nem igazan értek hozza , de iszonyatosan fontos lenne ha ma tudnám használni ezt a gépet itt!


Elore is koszi !!!


2017. márc. 23. 12:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
Egyszerüen vedd ki a hdd-t és csatlakoztasd rá egy másik gépre, és keresd meg a dokumentumot.
2017. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De ismétlem, nincs masik gép a közelben , a párom távolabb lakik ahol en es most nincs lehetőségem haza menni, itt kell megoldanom ezen a gépen .

Mellesleg nem tudom mi az a hdd

2017. márc. 23. 12:26
 3/16 Derwer ***** válasza:
100%
Tölts le egy Live rendszert, írd ki CD/DVD-re vagy pendrive és bootolj be róla.
2017. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nő vagy

Szólj egy férfi ismerősödnek és csináljátok meg amit az 1-es hozzászóló javasolt. Csak ez a megoldás

Meg az, hogy többé egy ilyen elmebeteget nem engedsz a gépedhez!!!!!

Tanulópénz

2017. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha azt sem tudja, hogy mi az a HDD, a LIVE rendszert tudni fogja?
2017. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy Linux lemez megírása talán egyszerűbb, mint a hdd átszerelése. Majd segít valaki.
2017. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mar feltalaltam magam ... kerestem egy helyi kis könyvtárat, ahol otthonról megkértem a családtagom küldje at nekem a dokumentumot , felig meddif sikerült el intéznem amit kellett ... Masik kerdes : hogy tudok picit kiszurni vele ?

Nem tonkre tenni akarom a gépet , hanem csak , hogy kis bosszúságot okozzak neki. Valami kod a bejelntkezesnel, vagy valamit at dugni a gép hátuljában, stb ...

es amugy koszonom az eddigi hozzászólásokat!!:)

2017. márc. 23. 13:45
 8/16 P.O.C. ***** válasza:
Formázd meg a vinyót, a gép attól fizikailag nem megy tönkre, viszont nem lesz őszinte a mosolya utána, hogy fel kell telepíteni a Windowst, meg minden mást. :D
2017. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De azt hogy tudom, ha be sem tudok lepni ?

De mondom nem akarok eltüntetni rola adatokat , köztuk a páromet is... ha hatul ki húzok valamit es at dugom máshova az nem jo?

2017. márc. 23. 14:52
 10/16 A kérdező kommentje:
:D
2017. márc. 23. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!