Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha megvan valakinek a Mac,...

Ha megvan valakinek a Mac, IP, Hostname, lognet, netuser (cmd) információm, be tudok valahogy lépni a másik gépébe?

Figyelt kérdés
CMD-n keresztül. Barátom és én informatikát tanulunk, és próbálunk cmd-n keresztül fellépni egymás gépére valahogy, de nem tudjuk megoldani. IPV6 ipv 4, mac cm, hostname, netuser név is megvan, hogyan tovább? Csak elméleti kérdés, egymás laptopjába akarunk csak bejutni.

2016. nov. 13. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
google mit mondott erre?
2016. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a google-t kérdeztem, hanem egy értelmes embert, csak még nem írt.
2016. nov. 13. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

ha egy hálózatba össze kötitek őket, akkor lehetséges

vagy távoli asztal elérésre

[link]


Meghackelni nem igazán tudjátok csak ha a mac fiókot szinkronizáljátok ( talán)

2016. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha készítek egy batch programot (ami alapján lekértem az adatait egy 3. zombi hálózatra (innen tudom a mac, ip, és egyéb adatait, amiket írtam). Ha valahogy a programot kiegészíteném, pl pistike megnyitja, majd lekéri a gép felhasználónevét+jelszavát, onnan ahol raktározza, vagy ilyesmi, akkor biztos megoldható... Egyik hálózat pl a wifik között publikusra van téve véletlenül, azon keresztül ha elheleyznék egy batch (cmd) programot, és elindítja, mert pl játéknak hiszi, akkor simán lekérhetnék dolgokat, vagy pont saját maga nyitná meg az utat nekem. Csak nem értünk hozzá annyira. Suliba év végi 5-öst kap ha valaki feltudja törni A géppel B gépet, ezért lenne fontos! :D
2016. nov. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!