Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik felhő alapú telepitést...

Létezik felhő alapú telepitést nem igénylő antivirus?

Figyelt kérdés
Portábilis antivirusra gondolok amely második védelmi vonalként lenne használva egy állandóan működő antivirus mellett.

2016. nov. 10. 20:26
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Talán az eset online scennere mint olyan : [link]


vagy esetlegesen a Dr.Web CureIt!® : [link]


Mindkettőt letöltöd futtatod.


Sok sikert.

üdv.

2016. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
létezik
2016. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Igen, a Pandának például van ilyenje. Kipróbáltam, nem voltam vele elragadtatva. Annak ellenére, hogy azt írják róla, nem terheli a gépet, én nem így vettem észre.

Viszont "második védelmi vonalként lenne használva egy állandóan működő antivirus mellett" - ez nem jó ötlet!

A legtöbb vírusirtó nem szereti, ha mellette egy másik is dolgozik. Egymást gátolják, sőt gondok is lehetnek velük. Nem véletlen, hogy soknál, ha van már egy víruskergető a gépen, és fel akarsz telepíteni egy másikat, megjelenik a figyelmeztetés: van már a gépen egy vírusirtó, először azt távolítsd el. Sőt van olyan, ami addig nem is hajlandó települni, amíg másik (telepített) vírusirtó van a gépen.

Használjál egy tisztességes, megbízható vírusirtót, mellette egy jobbfajta Adware-Spyware védelmet (ezt a kettőt lehet, mert két különböző dologról van szó), ez már kellő biztonságot nyújt.

Ha mégsem bízol meg eléggé a vírusvédelmedben (de ez már üldözési mánia), bizonyos időközönként, mondjuk havonta lefuttathatsz még egy másik víruskeresővel egy ellenőrzést.

2016. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!