Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Német Ádám facebook?

Német Ádám facebook?

Figyelt kérdés
Német Ádám a férjem régi képét használja profilképnek. Nem tudom jelenteni mert letiltott. Régebben írtam neki hogy vegye le de nem válaszolt rá és le is tiltott. Semelyik családtagom nem látja én is csak kis ikont mert írtam neki, a profilját nem tudom megnézni. Valakinek ötlete?
2016. júl. 25. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Feljelented, persze a rendőrség nem annyira foglakozik vele. De egy próbát megér, szerzői jogok megsértése, bár lehet hogy nem is a rendőrség illetékes ebben.
2016. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárki más is jelentheti, legjobb ha az ismerőseid. Akkor van olyan jelentési lehetőség hogy egy ismerősnek adja ki magát.
2016. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Mivel a Német Ádám egy nagyon ritka név :) ezért még megtalálni sem egyszerű. De valóban, ha ismerőseid között van olyan, aki meg tudja nézni a profilját, ő tudja jelenteni a facebook felé a más képével való visszaélést.
2016. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!