Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha már egyszer nevet változtat...

Ha már egyszer nevet változtattam onnan nincs vissza út?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem illetve gondom,hogy Facebookon hányszor lehet nevet változtatni?

Egyszer már meg kellett változtatnom a vezetéknevemet (családi okok miatt,remélem értitek) most viszont megint megszeretném ugyan is elírást véltek felfedezni benne a barátaim,ismerőseim..(Engem nem annyira zavar,mert nem NAGY elírásról van szó.(Bővebben:két betűt felcseréltem a vezeték nevemben,ami nem akkora nagy tragédia mivel a vezetéknevem nem éppen hétköznapi szal a kutyának sem tűnne fel,ám a barátaimat/ismerőseimet nagyon zavarja és folyamatosan ezzel csesztetnek hogy javítsam ki.Ám de mivel már korábban meg kellett változtatnom,így mikor rá megyek hogy kijavítsam azt írja ki hogy az "elmúlt 90 napban már megváltoztattam így most várnom kell" de már vagy lassan 3 hónap elteltével is ugyan ezt írja ki..

Szóval még egyszer az lenne a kérdésem hogy meg lehet-e még változtatni a nevem vagy inkább ne várjak tovább és szarjam le??!!


2016. jún. 26. 10:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat holnap lesz 4 hónapja hogy ezt írja ki!!!

Elírás xxdd elnézést :)

A válaszokat előre is köszönöm..

2016. jún. 26. 10:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg 90 naponta engednie kellene a névváltoztatást, szóval

a) vagy nem telt el még 90 nap, csak te haluzod be

b) hiba van a mátrixban


Ha gondolod írj egy levelet a supportnak, hátha. Bár a Fb supportról az a hír járja, hogy szarnak az emberekre :D

2016. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem csak én számoltam el magam,és még nem telt le a 90-nap..

Köszönöm amúgy ment a zöld jel.:)

2016. jún. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!