Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom facebook-on beállít...

Hogy tudom facebook-on beállítani azt hogy aki nem ismerősöm, ne lásson semmit az oldalamon?

Figyelt kérdés
Azt szeretném beállítani hogy,aki nem ismerősöm az ne lásson semmit. Csak a profilképem és a borítóképem.
2016. jún. 11. 07:53
 1/3 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok. Személy szerint nagyon nem tetszenek azok az oldalak, amik ilyen "titkolódzósak". A fb közösségi oldal,közösségi hálózat, ha már feltölti magát valaki, ne csak saját magát és esetleg ismerőseit "szórakoztassa". Ha olyant tölt fel, amit nem akar nyilvánossá tenni, azt a láthatóság korlátozásával (csak ismerősök, csak én, stb) módosíthatja.
2016. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elég későn válaszolok, de hátha még nincs meg. A kijelentkezéshez vezető nyíl mellett (fent a jobb sarokban) van egy olyan, hogy Adatvédelmi hivatkozások. Egy lakat mellette 3 csíkkal. Ott tudod beállítani.
2016. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy amikor valamit felraksz/megosztasz akkor ott alul van egy beállítás, hogy kik láthassák, azt át kell állítanod a megfelelőre.
2016. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!