Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Twitter fiókom mikor megnézem,...

Twitter fiókom mikor megnézem, feliratkozásaim 100-200-al több szokott mostanában lenni. Hogy törhették fel a fiókomat?

Figyelt kérdés

Múlt héten kaptam emailben egy értesítést a twittertől, hogy gyanús tevékenység miatt zárolták a fiókomat. Feloldottam a zárolást, és láttam, hogy kb. 200-al több helyre vagyok feliratkozva, mint ahányra feliratkoztam.

Megváltoztattam a jelszavam olyanra, hogy még magam se tudom megjegyezni, a gépre mentettem el a jelszót. A twitter fiókomhoz tartozó email fiók jelszavát is megváltoztattam. Töröltem a kéretlen feliratkozásokat, de 3 napra rá megint látom, hogy kb. 80 feliratkozással több van.


Hogy törhették fel a fiókom? Hova forduljak ezzel? Hogy tudom megvédeni a fiókom?


2016. febr. 1. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg keylogger van a gépeden. Tölts le a eset nod32-őt, és tedd fel a Malwarebytes Anti-Malware-t
2016. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eset smart security 8 van a gépemen. amikor kaptam az üzenetet, már akkor is futott a gépen.
2016. febr. 1. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!