Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltört facebook, keylogger?...

Feltört facebook, keylogger? Milyen programot használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy facebook profilom amit már régóta nem használok, és ma kaptam egy emailt hogy jelentettek xy okból. beléptem és azt láttam hogy valaki átírta a nevet, és random embereket jelölget. Arra gyanakszom hogy benyaltam valami vírust. Tudtok ajánlani olyan programot amivel kiszűrhetem az ilyen vírusokat, keyloggereket stb?

2016. jan. 29. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Eset nod32, vagy Malwarebytes Anti-Malware
2016. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kread385 ***** válasza:

Na szóval!

Ez már szinte ctrl+c ctrl+v nekem! (értek hozzá magyarul)

1,a Letöltöd az Eset Smart Security-t (ESS-t) [link: [link]

1,b Lefutattod maximális észlelésen a víruskeresőjét [egyéni ellenőrzés, kiválasztasz mindent, ellenőrzési szint pedig legyen legmagasabb+engedélyezd a kéretlen (PUP) és a veszélyes(PUA) alkalmazások utáni ellenőrzést!]

1,c Amit talál, annak mennie kell!!!!

2,a Malwarebytes-ot le kell töltened [ [link]

2,b Felrakod, és lefutatsz egy mélyvizsgálatot

2,c Amit talál annak szintén mennie kell!!!!

3,a Letöltöd az avastot, felrakod [link: [link]

3,b Megnyitod, rámész az ellenőrzés fülre, és egy rendszertöltéskori vizsgálatot indítasz

3,c Amit talál, annak mennie kell!


4,a Az egyik vírusirtót (avast, vagy eset) és a malwarebytesot megtartot, a maradékot letörlöd.

4,b Örülsz, hogy nincs vírus a gépeden! xDDD


Remélem tudtam segíteni!

Ha nem, akkor nyugodtan írj egy e-mailt! [kread385@gmail.com]

2016. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!