Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek ilyenkor a facebookal?

Mit tegyek ilyenkor a facebookal?

Figyelt kérdés

Be akarok lépni de ezt írja ki:Gyanús tevékenységed észleltünk Facebook-fiókodban, és biztonsági elővigyázatossági intézkedésként átmenetileg zároltuk.

Valószínűleg sérült a fiókod biztonsága miután egy, a Facebookhoz hasonló megjelenésűre kialakított webhelyen megadtad a jelszavadat. Az ilyen típusú támadást nevezik adathalászatnak. További tudnivalókat a Súgóközpontban találsz.

A következő néhány lépésben végigvezetünk egy biztonsági ellenőrzésen, amely megkönnyíti a fiókod biztonságossá tételét, és aztán hagyunk visszajelentkezni.



2015. nov. 27. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Sehol máshol nem adtam meg a jelszavam,de feltörni sem törték fel mert más facebook-járól rá tudok nézni az üzenőfalamra,de semmi változás és fent sem vagyok. Mi a teendő ilyenkor? Volt már valakinek ilyen problémája?
2015. nov. 27. 21:06
 2/3 anonim válasza:

És esetleg végigmentél azokon a biztonsági lépéseken?


Én nekem akkor volt ilyen mikor Bangladesi IP-röl akartam bejelentkezni aztán kaptam egy 500-as szerver hibát és a telefonomról kellett ilyen lépésekkel megyözni, hogy én voltam az, de addig is mindenhonnan kijelentkezett.

2015. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak simán egyik pillanatról a másikra csinálta ezt. Ugyanúgy akartam belépni de nem engedett. Szintén behozott egy azonosító felületet miután a továbbra nyomtam,de onnan nem tudtam tovább jutni hiába nyomtam bármire is.
2015. nov. 28. 05:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!