Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy törték fel másodszor is...

Hogy törték fel másodszor is a facebookom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik nap kaptam egy fake üzenetet,h "feltörtem a facebookod,adataiddal vissza fogok élni" stb. Megváltoztatták a jelszavam,az e-mail címemet is feltörték,azt is megváltoztatták. Csináltam utána egy teljesen új e-mail címet,facebook profilt..és ez az egész ma megismétlődött. Ismét feltörték mind az e-mail-em,mind a Facebookom. Pedig sehol sem volt ugyanaz,és sehol sem volt egyszerű jelszavam. Nem tudom mi lehet,nagyon félek. Iphone-m van. Azt is hallottam,hogy simán lehet ez egy vírus is.

2015. nov. 8. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként lehet keylogger is ami ezt produkálja...

2015. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezzel lehet kezdeni valamit?
2015. nov. 9. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen virusirtot hasznalsz?
2015. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telefonra semmit. Es a gepet meg tobben hasznaljuk,megis nekem tortek fel egy heten belul ketszer.
2015. nov. 9. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert a te adataiddal szorakozik valami ismerosod.


Telefont tedd vissza gyarira, aztan Avastot egyszer futtasd le rajta hatha.


Szamitogepre Malwarebytes-t futtasd le egyszer (havonta), aztan mehet ra allando vedelemnek pl. Avast, AVG, Comodo IS, fizetosbol ESET vagy Kaspersky. Ha van fenn virusirto, nezd vegig a kiveteleket.


Bongeszobol Firefox vagy Chrome. A jelszavad ne jegyeztesd meg sehol.

2015. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan vagy, gondolkodás nélkül használsz mindent plusz még hiszékeny is vagy. Nem kódokkal lehet azzal hogy valamivel átvernek. Azt sem árt megnézni néha hogy tényleg az igazi facebookra akarsz e belépni, nem e valami facebookhoz hasonló külsejű jelszólopó webhelyre.
2015. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nos igen... én még olyannal nem találkoztam aki fel tudta volna törni a facebookot. Ellenben piti jelszólopókkal akik a balek/laikus ismerősöktől csalják ki a sokszor egyébként is gyenge jelszavaikat pedig sűrűn.
2015. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!