Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A tűzfalnál hol tudom beállíta...

A tűzfalnál hol tudom beállítani melyik programot engedje, és melyiket tiltsa?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen a tűzfal folyton tilt egy-két dolgot és nem jövök rá hol tudom kikapcsolni a tiltást. Most pl a munkahelyi közös mappát tiltotta (Z meghajtü) és a skennert. Onnan tudom, hogy a tűzfal a hibás mert pár hete ugyan ez volt, és akkor mondta aki megcsinálta.

2015. nov. 3. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a gépre telepített Tűzfal pontos típusa?

Windows *, Comodo Firewall, Outpost Firewall....? stb.

2015. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom mert már nem vagyok ott :( de általában hol van?
2015. nov. 3. 17:34
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

:) a C meghajtón, a programok között :) ... általában.


De a viccet félretéve: az esetek nagy többségében a jobb alsó sarokban, az óra mellett szokott lenni az ikonja. Ha jobb egérgombbal rákattintasz, (általában) feljön egy helyi menü, amiben jó eséllyel ott a beállítások lehetősége. De persze ez másképpen is lehet, ezért kellene tudni, milyen tűzfal van az adott gépen.

2015. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
... és csak annyit még az előbbiekhez, hogy ha munkahelyi hálózatról van szó, az is lehet, hogy te, mint felhasználó, nem is tudsz változtatni a beállításain, csak a rendszergazda.
2015. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!