Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vissza kell állítanom a gépen...

Tremorsz kérdése:

Vissza kell állítanom a gépen a dátumot és úgy kell elküldenem egy emailt, hogy aki kapja és nekem az elküldött üz. -nél a visszaállított dátum látszódjon, thunderbird-öt használok. ötlet?

Figyelt kérdés
tűzfal, vírusírtó kikapcs,dátum vissza,de nem küldi el, mert a tanúsítvány lejárt, valaki tud segíteni?
2015. okt. 30. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikádat. Az üzenet akkor van elküldve, amikor meg is érkezik, nem telik el közötte pár óra, esetleg napok, maximum pár másodperc, ha be van állítva gmail-ben, hogy visszavonható legyen az üzenet. Tehát értelemszerűen, ha működne is, amit akarsz (nem fog), akkor az üzenet ugyanúgy pl. 13:42-kor érkezne meg, és hiába határidős a dolog vagy bármi, úgyis ez számít, és logikusan ha 13:42-kor érkezik meg, akkor 13:42 környékén adtad is fel.


Amúgy már évek óta nem működnek bizonyos weboldalak és programok, ha a helyi időhöz képest az alkalmazás késik. Max. BIOS-ból próbálhatod meg átállítani, de hát úgy se lesz sok értelme a már leírt miatt.

2015. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
Az összes smtp-szerver beleírja a headerbe, hogy mikor kapta meg és mikor küldte tovább. A te beállításod semmit nem fog érni, ha mindenhol máshol a pontos idő lesz a levélben.
2015. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy évvel ezelőtt már sikerült így mailt küldenem,annyiban rosszul írtam hogy csak az lenne a lényeg,hogy a thunderbirdben nálam az elküldött üzeneteknél látszódjon csak a visszaállított dátum a mailnél,a fogadónál nem számít,a múltkor sikerült megcsinálnom,visszaállítottam 2014.05.17-ről a dátumot 2013.10.18-ra és azt el is küldte,most is ott vannak ezek a mailek az elküldöttekben az átállított dátumokkal,de most sehogy sem bírom megcsinálni,lehet variáltak a thunderral 1 év alatt?valahogy a tanúsítványal kellene valamit variálni,vagy a kiszolgálót kéne átb...szni valahogy,de most nem sikerül az istennek sem.Egy munkához kellene visszamenőleg árajánlatot küldenem, ezért kellene hogy a mailen a korábbi dátumozás látszódjon,hogy már elküldtem régebben az ajánlatot,nem pedig most.
2015. okt. 30. 14:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy hogyan,ha nem is thunderbirdel,csak valahogy meg kellene ezt oldanom valahogy.
2015. okt. 30. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyomsz róla a screenshotot és képszerkesztővel átírod a dátumot, majd magyarázkodsz, hogy "ÉN ELKÜLDTEM MÁR RÉG". Ha elég hülye az ügyfél akkor be is szo... *veszi*, hogy az éterbe keringett hónapokig egy levél. De ehhez tényleg nagyon hülye ügyfelet kell kifognod.
2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
wdhun:hát ja :),végső esetben én is erre gondoltam :),csak bizonylat szempontjából kell,és nem is az ügyfélnek,úgyhogy működne így is a dolog,csak korábban már sikerült ahogy írtam is ezért gondoltam megkérdezem,hát ha van valakinek jobb ötlete :).
2015. okt. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!