Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan töröljem a mybrowser...

Hogyan töröljem a mybrowser nevezetű programot?

Figyelt kérdés

Sajnos bekaptam egy vírust ami mindig felteszi ezt a programot még 3 másikkal eggyüt a mydesktop meg mit tudom én mikkel és folyamatosan uj lapokat nyit meg és iszonyú lassú lett tőle a gépem !


Próbáltam vírusírtóval letörölni mindenhogy szimpla átvizsgálással boot elötte átvizsgálással mindennel de sehogyse .. ugydöntötem leformázom a számítógépem . 2 partició van csak azt formáztam le ahol a rendszer is van és oda raktam fel ujra . most hogy elinditottam ujra rakta magát megint ! kérem segítsen valaki hogy mit tegyek mostmár !


[link]



igy néz ki



a válaszokat előre is nagyon köszönöm



2015. okt. 28. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
MalwareBytes-t futtass.
2015. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

#3-as hozzászólásában már leírtam az ilyenkor végzendő teendőket és az ahhoz szükséges eszközöket.


Az alábbi oldalon:

[link]

is az általam javasolt eszközöket használják annyi kiegészítéssel, hogy előtte eltávolítják a MyBrowser-re utaló programokat, illetve alapbeállításokra állítják a böngésző(ke)t.

2015. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm amit az első írt azzal úgy néz ki leszedte .. csak ha elindítom böngészőt akkor a mysearchel akar egy pillanatra keresni aztán googleval meg ki is irja ez a malwares program amit az első szedetett le velem hogy valamit blokkoltatott! mi a teendő ilyenkor?
2015. okt. 28. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:

"csak ha elindítom böngészőt akkor a mysearchel akar egy pillanatra keresni"

Ezért kell a böngészőt alapbeállításokra visszaállítani, mert azt a Malwarebytes nem csinálja meg.

2015. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget ! úgy néz ki megoldottátok a problémámat nagyon szépen köszönöm ! örök hálám üldözni fog titeket köszönöm szépen ! :)
2015. okt. 28. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!