Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virus a telefonom hogy csinalh...

Virus a telefonom hogy csinalhat ilyet?

Figyelt kérdés
A telefonom virusos a galeriaban azt jelezte ki ma hogy en elkuldtem kepeket viberen pedig nem kuldtem semmit el senkinek . Ezt okozhatta a virus vagy ez mitol van?

2015. okt. 25. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak részegen nyomkodtad, előfordul.
2015. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt. De 38 hetes terhes vagyok. Es a parom azt hiszi kitoroltem direkt akinek elkuldtem azokat a kepeket csak a kutyam volt rajta. De ebbol is akkora vita volt.
2015. okt. 25. 12:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig veletlenul sem kuldtem el semmit a telefonon megis elore kerult a kep es azt jelezte hogy ,,ma". Ilyet miert csinal egy telefon? Samsung a3 as .
2015. okt. 25. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs ilyen vírus.
2015. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak a jo isten akarta hogy megint ilyen helyzetbe keruljek.. koszonom a valaszokat.
2015. okt. 25. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Vírus is okozhatta. Ezért kell az okostelefonra védelmet tenni. Például ezt (ingyenes a Free):

[link]

2015. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ennyire féltékeny lúzer a párjára, aki 38 hetes terhes?! Vírusok vannak androidos telefonokra is, ez nem kérdés.
2015. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia drága. Sok egészséget nektek :* . Szerintem is vírus az android ilyen érzékeny sajna. Ha le töltessz valamit azzal vírust szedel le. Nekem most a lumia kapott el valamit. Ugy hogy most jön a ios ájfon. Sok mindent tudnak irányítani messziről. Ja a legfontosabb hogy ne add meg a címed stb főleg ne bank kártya számot. Én ismerek olyan vírust ami erre specifikus.
2015. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lumiára nincs vírus... legalábbis közel 0% az esélye, hogy bekapsz vmit..
2015. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!