Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kernel 41 Power kritikus...

Kernel 41 Power kritikus hiba, ismerős valakinek?

Figyelt kérdés
Windows XP S2 S3 és Windows 7-en egyaránt keletkezik a hiba, a gép lefagy, az egér nem mozdul semmi. Marad a reset. Olvastam róla több helyen, hogy bluescreen jelenség azzal a különbséggel, hogy itt nem indul automatikusan ujra gép mindössze megáll, és annyi. Létezik rá valamilyen megoldás?
2010. márc. 15. 23:28
 1/3 anonim válasza:
Op. rendszer reinstall. Ha a hiba még mindig fennáll akkor legfrissebb drivereket fel. Ha még mindig nem jó akkor hardveres hibáról van szó.
2010. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4-szer telepitettem ujra a gépet, (Win XP SP2, SP3, Win 7 2-szer)mindegyik op rendszeren előfordul. Annyi, hogy reinstall után volt, hogy kb 2 hétig nem csinálta, de azóta, hogy a 2 hét eltelt, naponta. A hardver működik, 2 szer tesztelték, én magam is megnéztem (memória, HDD stb.)Viszont nem értem a 'legfrissebb dirvereket' részt. Tudtommal minden tipusú hardvernek meg van a magafajta saját driver-e, vagy ezt mire értetted?
2010. ápr. 10. 09:54
 3/3 hunorius válasza:

Nállam is ez a probléma, Nekem vagy le fagy vagy pedig újra indul, Hiba üzenet nincs, csak az Event Viewerben tudom vissza nézni és nekem is Kernel-Power.

Egy másik topic-ban egy srác úgy orvosolta a Problémát hogy Vistát tett fel, mert az alaplap dobozán fel van tüntetve hogy azzal kompatibilis, és mással úgy tűnik neki nem megy.

Én Windows 7-et használok most, de én is most fogom újra tenni Windows 8-ra mert az alaplapom azzal kompatibilis.

Bővebben kifejtve, ha másik operációs rendszert használsz, akkor fenn áll a veszéje hogy hiányos a driver vagy hibás a hardware csak mivel nem kóperál az alaplapod az op rendszerrel így erre nem is figyelmeztet hogy mi a konkrét gond.

Ha kész van az úrja telepítés újra reagálok!

2014. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!