Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Winrar jelszó megfejtése?

Winrar jelszó megfejtése?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Darkest of days nevű játékot (rar-ban) a rapidshare-ról de rákerestem szóval konkrétan az ineedfile-ról.

Találtam egy jót (23 part) és elkezdtem tölteni.

Miután végeztem vele kezdtem volna kicsomagolni de ekkor jelsdzót kért utána néztem de nem találtam jelszót.

Hogyan tudám még is kicsomagolni?


2010. márc. 14. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon sehol nem volt jelszó, amit letöltöttél? Kommenteket nézted? Ha nem volt, akkor írj egy kommentet (ha van lehetőség), hogy más ne essen ebbe a hibába, és inkább egy másikat töltsenek le.
2010. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyed arra, hogy belátható időn belül megtaláld a jelszót: 0.0001% :)

Ha nem szótári szó és 8 karakternél hosszabb, akkor maximum egy szuperszámítógép találja meg 1 éven belül :O

2010. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszedheted a jelszófeltörő programokat, de azok úgy működnek, hogy jóformán megmondod a jelszót és utána ő kitalálja...
2010. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez baromság! Az advanced archive password recovery fel tudja törni a legtöbb jelszót, az más kérdés hogy mennyi ideig tart.
2010. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!